Warszawski hackathon - NameCollision

NameCollision to nowy, niezależny hackathon dla warszawskich programistów, który odbędzie się w piątkowy wieczór, 22 lutego w centrum stolicy. Organizowane przez Google Developers Group i Warszawską Grupę Użytkowników Java wydarzenie ma na celu stworzenie sprzyjającej atmosfery dla dużej grupy programistów i pasjonatów. Luźna formuła hackathonu powinna pomóc w możliwie najlepszym wykorzystaniu czasu na programowanie oraz poznanie ciekawych osób z programistycznego środowiska. http://techcrunch.com/2011/05/21/the-hack-is-on-at-the-hackathon/

Jeśli jesteś zainteresowana(y) udziałem, zajrzyj na stronę hackathonu gdzie możesz zobaczyć obecną listę uczestników, przejrzeć propozycję tematów i oczywiście zapisać się na wydarzenie. Jeśli spodobał Ci się któryś z opisanych już projektów, możesz na tej stronie do niego dołączyć, lub, jeśli wolisz inny temat, zaczekać z wyborem do samego hackathonu. Jeśli masz pomysł na własny projekt strona ułatwi Ci przybliżenie innym uczestnikom Twojego pomysłu i znalezienie chętnych.

Aby dzielnie pracujące głowy mogły się skupić nad problemami programistycznymi, a nie nad bardziej przyziemnymi sprawami, zapewnione będą przekąski, ciepły posiłek i napoje, a nawet domowe piwo warzone przez jednego z najlepiej rozpoznawanych domowych piwowarów w Polsce - Pawła Leszczyńskiego.
http://www.flickr.com/photos/gijsbertpeijs/7988262046/
Aby docenić ciężko pracujących hackerów, a z drugiej strony nie zamienić wieczoru w zawody za najlepsze projekty będą na Was czekały 3 bony na książki w Amazonie, oraz w większej ilości Raspberry Pi - komputery niewiele większe od karty kredytowej. Do zobaczenia!